چهارشنبه , تیر ۸ ۱۴۰۱
faen

درباره ما

شرکت صنایع غذایی لاله بهار همدان

شرکت صنایع غذایی لاله بهار همدان با شماره ثبت ۱۵۱ در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع با نام تجاری در اندیس به ثبت رسیده است . برند گراندس با شعار « طعم گراندیس طعم سلامتی» شناخته شده است. کارخانه گراندیس اولین تولید کننده پرک , گرانول,  پودر سیر و موسیر میباشد که بیش از بیست و پنج سال سابقه درخشان در زمینه تولید محصولات غذایی ترشیجات, شوریجات, سبزیجات خشک ادویه جات و فرآورده های سیر و موسیر از جمله پودر، خلال و گرانول سیر و موسیر به شکل صنعتی، به منظور کمک به صنایع لبنی، پروتئینی, کنسروسازی، مواد غذایی آماده و حتی دارویی دارد و هنوز هم از لحاظ کمی و کیفی در این صنعت بی رقیب است. کلیه محصولات دارای پروانه ساخت از وزارت صنایع و معادن می باشند. از مهمترین ویژگی های محصولات غذایی گراندیس کیفیت بسیار خوب مواد اولیه و بسته بندی های متنوع و مطابق با سلیقه ی مصرف کننده ها است.

رعایت مقررات و اصول بهداشتی از معیارهای لاینفک و اصلی تولید محصولات است. بکارگیری اصول پایه و تبعیت از استانداردهای ملی، بین المللی برای تولید مواد غذائي، از شاخص های اصلی و اصول زیر بنائی شر کت گراندیس برای تولید محصولاتی با کیفیت مطلوب، به شمار می رود.

با گذر ایام و عبور از سال های آغازین فعالیت و افتخار تولید محصولات مطلوب و شایسته برای بازارهای مصرف داخلی،اندیشه دستیابی به بازارهای مصرف بین المللی و صادرات تولیدات شرکت گراندیس، عزم ما را جزم نمود، تا به جهت برخورداری از این امتیاز، اقدامات لازم را آغاز نماییم. برای تحقق بخشیدن به این هدف، می بایست محصولاتی را تولید نموده که علاوه بر برخورداری از استاندارد ملی ایران که تنها نشان تائید کیفیت ما در آن زمان بود، استانداردها و گواهینامه های بین المللی را نیز ضميمه علامت استاندارد ملی ایران نموده تا علاوه بر دریافت مجوز صدور محصولات تولیدی خود به بازارهای بین المللی، مصرف کنندگان داخلی نیز از محصولات بهتری برخوردار گردند.

پس از آن، تولید محصولات با رعایت اصول استانداردهای ۹۰۰۱ISO از شرکت QMS کشور ایتالیا، استاندارد ایران و پروانه استاندارد غذا و دارو از وزارت بهداشت و نشان جهانی حلال نقش بسزایی را در بهینه سازی فعالیت و ارتقای جایگاه شرکت گراندیس ایفا نمود. محصولات گراندیس به دلیل کیفیت بالا سوابقی در صادرات به کشورهای غربی و اروپا مانند کانادا, آمریکا, فرانسه و آلمان همچنین کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق دارد.

  • گراندیس، سالهای متمادی بعنوان واحد نمونه ی کیفیت برتر استانی و کشوری انتخاب و لوح و تندیس دریافت نموده است.
  • وجود یک آزمایشگاه کاملا به روز شده و مجهز که بر اساس آخرین دستورالعمل ایزو ۲۲۰۰۰ و مشخصات HACCP از دیگر امکانات گراندیس می باشد. که باعث شده دستگاههای نظارتی مانند اداره بهداشت و استاندارد آن را برای کارخانجات جديد بعنوان الگو معرفی نمایند.
  • مجوز تاسیس انواع سس و سرکه دریافت و مقدمات راه اندازی خط سرکه نیز مهیا گردیده است .
  • کارخانه دارای انبارهای مواد اولیه ، ملزومات مصرفی و محصول می باشد که با قفسه بندی های صنعتی تجهیز شده است .
  • محصولات تولیدی در دو قالب فروش منعتی برای کارخانجات و فروش مویرگی برای مصرف خانوار توزیع می گردد.

 

 

 

photo_2019-03-09_09-12-21